Pojazd elektryczny Segway S Plus

indeks: 70747
OUTLET

2 499,00 zł

Obniżka!

3 499,00 zł

Darmowa wysyłka

Dostępność: Chwilowy brak produktu w magazynie

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Już od 124.95 zł /mc Sprawdź raty 0%
Oblicz ratę!
Mouseover Zoom loading...
Segway S-PLUS

UWAGA! Urządzenie poekspozycyjne, noszące ślady użytkowania jednak w pełni sprawne. Pełna gwarancja. W przypadku pytań proszę o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

Segway S-PLUS jest jak własny robot. Zaawansowana technologia, rozszerzona funkcjonalność i elegancki wygląd sprawiają, że S-PLUS jest najbardziej zaawansowanym modelem w serii mini Segway. Jeśli poszukujesz wysokiej jakości sprzętu i doskonałej wydajności, S-PLUS jest przeznaczony dla Ciebie. Bezproblemowo przejedź do swojego ulubionego miejsca na spotkanie z prędkością do 20 km/h. Nawet jeśli samemu nie prowadzisz, S-PLUS może pozostawać przy Tobie i niezależnie podążać za Twoimi krokami (tryb śledzenia)!
Segway S-Plus

Prędkość 20 km/h

Samobalansujący Segway S-PLUS może przyspieszyć do 20 km/h (12,5 mph) i zostal wyposażony w wysoką technologię gwarantującą zwiększoną stabilność.
 

Segway S-Plus

Tryb śledzenia

Jeśli nie jedziesz i potrzebujesz mieć wolne ręce, wystarczy, że włączysz zdalne sterowanie oraz tryb śledzenia, a Twój Segway za tobą podąży.
 

Segway S-Plus

Zasięg 35 km

Dzięki maksymalnemu zasięgowi 35 km (1,6 mili), Segway S-PLUS może przewieźć Cię bez wysiłku w miejsca, do których wcześniej nie mogłeś dotrzeć.
 

 

Specyfikacja

Nazwa produktu
Segway S-PLUS
Wiek użytkownika
16 - 60
Maksymalna prędkość
20 km/h
Bateria
329 Wh
Wymiary
577 x 280 x 620 mm
Maks. kąt nachylenia
15°
Waga użytkownika
100 kg
Sterowanie aplikacją
Tak
Podgląd w aplikacji
Tak
Bluetooth
Tak
Wodoodporność
IP54 i IPX7
Moc wyjściowa
2x 400 W
Maks. zasięg
Około 35 km*
Rozmiar opony
11 cali / 28 cm
Czas ładowania
4 godziny
Zawartość opakowania
kierownica, główna rama, ładowarka, materiały użytkownika (instrukcja obsługi, szybki start, ograniczona gwarancja), akcesoria (wkręty M5 x 2, nasadka gumowa, klucz sześciokątny, przedłużenie trzpienia zaworu), zdalny pilot, przewód ładowania USB
Wymiary opakowania
583 x 447 x 330 mm

*Typowy zakres pracy: testowany podczas jazdy na pełnej mocy, obciążenie 60 kg, temperatura otoczenia 25°C, 10-13 km/h - średnia prędkość na chodniku.

Segway S-PLUS

Twój najwierniejszy kompan